Často kladené dotazy

Jak určit správnou velikost?

Tabulku velikostí a graficky znázorněné místo, kde měřit obvod končetiny najdete v detailu každého produktu. Pokud jste na hraně velikostí, tak volte větší velikost. Případně nás můžete kontaktovat: info@gps-ofa.cz, tel. +420 777 210 099.

Je možné někde bandáže vyzkoušet?

Ano. Distribuujeme bandáže po celé České republice. Sportovní bandáže Push Sports dodáváme například do zdravotních potřeb, rehabilitací a dalších specializovaných prodejen. Pro detailnější informace se na nás neváhejte obrátit. Bandáže můžete také vyzkoušet přímo u nás na adrese: GPS Ofa s.r.o., Jitřní 2283, Černošice.

Mohu bandáž vyměnit za větší / menší?

Je třeba vyplnit formulář Odstoupení od smlouvy/Výměna, který naleznete na druhé straně faktury. Poté nepoškozenou bandáž pokud možno v originálním balení zašlete na adresu: GPS Ofa s.r.o., Jitřní 2283, 252 28 Černošice,  požadovanou velikost zašleme obratem na Vaši adresu.

Jak mohu bandáž vrátit?

Je třeba vyplnit formulář Odstoupení od smlouvy/Výměna, který naleznete na druhé straně faktury. Poté nepoškozenou bandáž pokud možno v originálním balení zašlete na adresu: GPS Ofa s.r.o., Jitřní 2283, 252 28 Černošice, peníze vrátíme obratem. 

Když netrefím správnou velikost? Když mi nebude bandáž sedět?

Pokud Vám nebude bandáž vyhovovat, není problém ji vyměnit za jinou velikost a případně i vrátit. Kontaktujte nás: info@gps-ofa.cz,  tel. +420 777 210 099.

V čem jsou bandáže výjimečné?

PushSports je nová generace ultratenkých pohodlných sportovních bandáží. Spolupráce s týmem sportovních lékařů, traumatologů, fyzioterapeutů a samotných sportovců. Moderní technologie, funkční materiály a 30 let zkušeností s vývojem a výrobou zdravotních bandáží. Bandáže přesně odpovídající potřebám uživatelů, bandáže zajišťující účinnou podporu kloubů a umožňující sportovcům sportovat zdravým a bezpečným způsobem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.