O nás

Jsme hrdí, že existujeme již více než 22 let!

Vyhledáváme moderní zdravotnické prostředky s vysokou kvalitou pro uživatele, věnujeme se moderním technologiím a materiálům. Část našeho sortimentu je určena pro traumatologii, chirurgii ruky či ortopedii jako například dlahy a zevní fixatéry pro operační řešení zlomenin. Naší specializací je komplexní péče o ruku a nohu, od bandáží, přes speciální sportovní a ortopedické stélky individuálně přizpůsobené na nohu, kvalitní krémové pěny pro péči o kůži až po relaxační obuv. Přehled sortimentu určeného pro přímý prodej najdete na e-shopu polojasno.cz. Součástí naší práce je poradenství, jestli si nejste jisti svým výběrem výrobku či zvolenou velikostí, napište nám, zavolejte nám. Společně najdeme řešení pro Vás. Pokud se rozhodnete pro osobní odběr vybraného zboží, naleznete nás v Černošicích nedaleko Prahy.

Provozujeme e-shopy:

KoupaciNavleky.cz: Specializovaný e-shop. Zde koupíte vysoce kvalitní koupací návleky DryPro™, ve kterých se můžete sprchovat, koupat, plavat a dokonce i potápět s absolutním komfortem.

Sportovni-Bandaze.cz: Specializovaný e-shop. Zde koupíte bandáže značky Push sports. Dlouholetá spolupráce se sportovními lékaři a terapeuty v kombinaci s vysoce kvalitními materiály vám přinese neomezený a bezpečný pohyb. Na webu najdete srozumitelný a přitom odborný přehled řešení pro různé sporty.

Polojasno.cz: Ne vždy máme oblohu bez mráčků, čas od času potřebujeme pomoc od lékaře. Proto „polojasno“. Jasné ovšem je, že na našem e-shopu koupíte relaxační obuv nejvyšší kvality za přijatelnou cenu, zdravotní i sportovní bandáže, kompresní ponožky, wellness krémy Allpresan a mnoho dalšího. Zde sdružujeme veškerý náš sortiment.

Provozovatel: GPS Ofa s.r.o., firma s tradicí na trhu se zdravotnickým materiálem

GPS Ofa s.r.o

IČ: 62955179             DIČ: CZ62955179

obchodní kancelář:   Jitřní 2283, 25228 Černošice

tel: 251 642 165        mobil: 777 210 099

e-mail: info@gps-ofa.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.