Vyzkoušejte kvalitu bandáží Pushsports

Loketní (epikondylární) páska

Loketní Epi páska PushSports je vhodným pomocníkem pro řešení stavů souvisejících s přetížením lokte, jako je tenisový nebo golfový/oštěpařský loket. Loketní Epi páska přitlačí příslušné svaly ke kosti, čímž se uvolňuje napětí úponů šlach těchto svalů na loketní kloub a mírní otřesy na ně přenášené. Tato jednoduchá pomůcka často představuje obrovkou úlevu. Jako vždy i v tomto případě platí, že ďábel (dokonalost) se skrývá v detailu (design, provedení, použitý materiál...). Vhodná pro tyto sporty: bedminton, cyklistika (otřesy při jízdě v terénu), fitnes, golf, florbal, tenis, atletika (hody, vrhy) a další. Čím dál častěji nachází epikondylární páska své uplatnění při řešení problémů s přetížením ruky při práci s počítačem a myší. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Cena 650,- Kč
Dostupnost: skladem

Loketní (epikondylární) páska

  • Snižuje bolest v případech tenisového či golfového lokte
  • Poskytuje individuálně nastavitelnou kompresi
  • Ulehčuje přetíženým a podrážděným šlachám v oblasti lokte a jejich úponům
  • Páska dobře drží ve správné pozici
  • Jednoduchá a rychlá aplikace

 

KDY POUŽÍVAT LOKETNÍ EPI PÁSKU PUSHSPORTS?

  • Tenisový loket (laterální epikondylitida)
  • Golfový loket, oštěpařský loket (mediální epikondylitida)

PŘI ZÁVAŽNÝCH A NEUSTUPUJÍCÍCH PROBLÉMECH KONZULTUJTE POUŽITÍ TĚCHTO POMŮCEK S ODBORNÝM LÉKAŘEM

 

NASAZENÍ (APLIKACE) BANDÁŽE

Před použitím: odstraňte ochrannou fólii z gumové podložky.

  1. Vložte konec popruhu skrz popruhovou sponu. Posuňte bandáž pod loket. V případě tenisového loktu je žlutá podložka umístěna na vnější straně lokte; v případě golfového loktu by měla být uvnitř. Popruhová spona by neměla být v podloketní jamce.
  2. Umístěte bandáž na svaly horního předloktí, přibližně šest centimetrů pod loket.
  3. Zavřete popruh dostatečně pevně, abyste cítili tlak, když je ruka ohnutá a svaly jsou zatnuté. Při uvolnění svalů by nemělo být cítit napětí. Popruh může být ponechán v popruhové sponě i po sundání bandáže.

 

Před použitím si pozorně pročtěte návod k použití.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.