Badminton

Koleno a kotník jsou nejčastěji poraněné části těla při tomto sportu. Průměrná diagnóza ukazuje, že nejčastěji se jedná o zranění z přetížení.

Z pohledu prevence použití bandáže PushSports může hráčům badmintonu umožnit bezpečnější hraní. Kotníková bandáž 8, bandáž kotníku KICX a kolenní bandáž může také podpořit rychlé a bezpečné zhojení zranění.

Kotník
V důsledku podvrtnutí kotníku může dojít k natažení, natržení nebo v krajním případě k přetržení vazů, event. ke zlomenině kotníku. Kvalitní vhodná obuv spolu s bandáží a správným rozcvičením před výkonem, to jsou vhodná preventivní opatření.

Zápěstí
Důsledkem častého a opakovaného pohybu zápěstí při badmintonu se stává, že vazy v zápěstí jsou přetížené. Velká mobilita zápěstí vede však také ke zvýšené náchylnosti ke zraněním. Správná podpora zápěstí používáním některé z bandáž zápěstí řady PushSports pomůže ruku stabilizovat a předcházet jim.

Koleno
Díky častým skokům, dopadům, obratům a rychlým změnám směru je kolenní kloub často vystavován nelehkému testu. Zdravé kolenní kolaterální vazy, meniskus a křížové vazy zajišťují stabilitu kloubu. V případě zvýšené zátěže nebo bolestivosti kolena vám kolenní bandáž PushSports poskytne právě tu trochu podpory, aby váš sportovní zážitek byl, a do budoucna i zůstal, ničím nerušený.

Paže
Extensory zápěstí, které se upínají na loket, mohou být přetížené v důsledku opakování stejného pohybu při odpalování míčku. Držení rakety a rychlé pohyby rukou jsou zajištěny, mimo jiné, právě touto svalovou skupinou. Dobrý důvod zajistit tomuto často bolestivému místu podporu pomocí epikondylární pásky - loketní páska PushSports, abychom předešli zranění či ztlumili příznaky přetížení.

Čéška
Skoky a dopady jsou jedním ze základních pohybů v badmintonu. Tzv. skokanské koleno je častý problém vazu těsně pod kolenem. Tento vaz je opakovaně a velmi často zatížen právě při těchto pohybech a rychle dojde k jeho přetížení. Stává se tak častou příčinou stížností na bolest a někdy i příčinou znemožňující (dočasně) sportovat.  Použití dobré patellární páska, jako je například ta z kolekce bandáží PushSports, lze doporučit k tlumení bolesti či, ještě lépe, k prevenci jejího vzniku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.