Vyzkoušejte kvalitu bandáží Pushsports

Kotníková bandáž KICX

Bandáž kotníku PushSports Kicx je vhodná pro návrat k tréninku po zranění kotníku, jako prevence opakovaného vzniku zranění a jako účinná podpora v případě následné nestability kotníku. Ortéza se pohodlně připevňuje ke kotníku a poskytuje komfortní, ale účinný tlak kolem kloubu. Neelastické funkční pásky, které procházejí přes vnější strany kotníku a vycházejí z horní části peloty na jeho vnitřní straně pomáhají vazům stabilizovat kotník a nechávají nárt volný. PushSports Kicx nabízí nejlepší ochranu proti supinačně inverznímu vyvrtnutí kotníku během sportu. Vhodná pro tyto sporty: badminton, fotbal, házená, florbal, rugby, běh, tenis, volejbal a další. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Cena 1 800,- Kč
Dostupnost: skladem
Varianta L - pravá

Kotníková bandáž KICX

 • Stabilizuje kotník během sportu, po zranění nebo
  při chronické nestabilitě
 • Pásky vedené do tvaru X jsou vychází ze zásad
  profesionální techniky tejpingu
 • Systém pásků je ukotven do zpevněné vnitřní části bandáže
 • Poskytuje pohodlný a bezpečný pocit díky individuálně
  nastavitelné kompresi
 • Neomezuje v pohybu
 • Ultra tenká a super lehká

 

KDY POUŽÍVAT KOTNÍKOVOU BANDÁŽ PUSHSPORTS KICX?

 • Aby nedošlo k opakovanému úrazu
 • V případě nestability kotníku

PŘI ZÁVAŽNÝCH A NEUSTUPUJÍCÍCH PROBLÉMECH KONZULTUJTE POUŽITÍ TĚCHTO POMŮCEK S ODBORNÝM LÉKAŘEM

 

NASAZENÍ (APLIKACE) BANDÁŽE

 1. Otevřete tři zámky se suchým zipem a natáhněte bandáž přes nohu. Část ortézy určená pro patu musí pohodlně sedět kolem paty. Ujistěte se, že celá pružná část bandáže padne na chodidlo a není nikde zkroucená.
 2. Umístěte nohu do úhlu 90 stupňů a usaďte výztuhu na vnitřní stranu do správné polohy za kost vnitřního kotníku tím, že utahujete a upevníte malý popruh s jednou modrou značkou. Poznámka: Výztuha by se neměla dotýkat kotníkové kosti.
 3. Pak utáhněte a upevněte malý popruh se dvěma modrými značkami.
 4. Utáhněte a upevněte elastický popruh na požadovaný tlak  kolem kotníku tak , aby popruh dobře fixoval, ale zároveň byl pohodlný a neškrtil.

 

Před použitím si pozorně pročtěte návod k použití.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.